Wednesday, August 12
Shadow

“स्त्रीलाई यौन इच्छा भए पछि, देखाउने व्यवहारहरु!”

काठमाडौ । संसारभरी नै एउटा मान्यता छ महिलालाई बुझ्न क’ठिन हुन्छ । केटीहरु कम बोलेर धेरै कुरा भन्छन् । पुरुषले महिलाका कुरा केवल बोलीबाट मात्र बुझ्न सक्दैनन् ।”उनीहरुको ब्यवहार पनि बुझ्नु महत्वपूर्ण हुन्छन् । महिलाले यौ’निक चाहना पनि शब्दमै ब्यक्त नगर्ने एक अध्यनले देखाएको छ । यहाँ महिलाले यौ’न स’म्बन्ध राख्न चाहेको समयमा देखाउने ५ ब्यवहारको चर्चा गरिएको छ ।”

महिला अनपेक्षितरुपमा तपाइँको शरीरको सा’मिप्यतामा आउन खोजिन् वा तपाइँलाई छुने बहाना खोजिन् भने बुझ्नुस् उनलाई यौ’न चाहाना जागेको छ । महिलाहरु खुट्टाको बुढी औंलाले भूइँमा को’तर्न थाले भने पनि उनीहरुको चा’हाना बुझ्नु पर्छ । कतिपय स्त्रीहरु च्याटमा त्यस्तै खालका साइन पठाउने वा फो’होर कुरा गर्ने गर्छन् ।”२) यदि स्त्रीले तपाइँको नजिक भएर लामो लामो लामो र गहिरो स्वास लिइरहेको अनुभव गर्नु भो भने उनलाई उ’त्तेजना भैरहेको छ भन्ने बुझ्नुस् । महिलाहरु उ’त्तेजित भएपछि गहिरो र लामो श्वास फेर्छन् । महिलाहरु उ’त्तेजित भएपछि उनीहरुको मुटुको ढु’कढुकी पनि बढ्छ । कतिपय महिलाले नजानिदोगरी पुरुषको सं’वेदनशील भागहरुमा छुने समेत गर्छन् ।”३) यदि कुनै पनि स्त्रीले तपाइँसँग ए’कान्त होस् भन्ने चाहेको अनुभव गर्नु भो वा धेरै समय तपाइँसँग विताउन चाहेको बुझ्नु भो भने उनी के चाहन्छिन् भन्ने बुझ्न क’ठिन छैन ।”

४) स्त्रीले शा’रीरिक स’म्बन्ध राख्न चाहेमा उनीहरुको श’रीरमा पनि परिवर्तन देखिन्छन् । अधिकाँश महिलाको अनुहारमा पनि यो चा’हाना भएको कुरा रंगको परिवर्तनले झल्किन्छ । अनुहार रातो हुने वा ता’पक्रम बढ्ने यस्ता समान्य लक्षण हुन् ।”५) यदि तपाइँसँग रहेकी स्त्रीले तपाइँलाई अं’गाली रहेको समयमा आफ्नै शरीर गह्रौं भएको जस्तो गरी क’म्मर वा अन्यत्र हात राख्छिन् भने बुझ्नुस् उनलाई तपाइँसँग सं’सर्ग गर्न मन छ । अझ स्त्रीले तपाइँको ओच्छ्यानमा बसेर ‘कस्तो नरम ओच्छ्यान’ वा त्यसमा प’ल्टिने जस्ता ब्य’वहार गर्न थालिन् भने कुरा बुझ्नुस् उनी के चाहन्छिन् ।”

केटीहरु कम बोलेर धेरै कुरा भन्छन् । पुरुषले महिलाका कुरा केवल बोलीबाट मात्र बुझ्न सक्दैनन् ।उनीहरुको ब्यवहार पनि बुझ्नु महत्वपूर्ण हुन्छन् । महिलाले यौ’निक चाहना पनि शब्दमै ब्यक्त नगर्ने एक अध्यनले देखाएको छ ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: